.::. Kurumsal  Kimlik  .::.
 

NESA ENDÜSTRİYEL; 1970 yılından günümüze, Endüstriyel mutfak ekipmanlarının satış pazarlaması ve servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız;

 

Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Endüstriyel mutfak ekipmanları satış ve servisi alanında Alveo, Cromex, N.dustrıo, Kromlüks, Atalay, Mutaş, Pimak, Boğaziçi, Remta, Maksan, Armodo ve Kayalar gibi endüstriyel mutfak ekipmanları alanında lokomotif markaların yetkili servis hizmetliğini,  faaliyetlerinin arasına eklemeyi başarmıştır.

 

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Endüstriyel mutfak sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan NESA ENDÜSTRİYEL, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Firmamız; geçen zaman içinde pek çok otel, restaurant, hastahane, fabrika, okul, üniversite kurum ve kuruluşların endüstriyel mutfak ekipmanlarını ihtiyaçlarını anahtar teslimi olarak karşılamıştır.

 

Satış ve Pazarlama Halkamızın içinde;

 

Hazırlık ekipmanları, pişirme grubu ürünler, soğutucu ve dondurucular, bulaşıkhane ve çamaşırhane malzemeleri ile endüstriyel temizlik ürünleri yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonu;

 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

 
NESA ENDÜSTRİYEL
Yönetim Kurulu Başkanlığı